Opona zimowa Kumho WinterCraft WS71 265/60 R18 114H
Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft WS71 265/60 R18 114H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft WS71 265/60 R18 114H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KUMHO WS71 XL - 265/60/R18 114H - C/B/0dB - Opony zimowe SUV & 4X4 | 675 zł |
Kumho WinterCraft WS71 SUV (265/60 R18 114H) 2230313 | 678 zł |
Kumho WinterCraft WS71 SUV ( 265/60 R18 114H XL ) 2230313 | 685 zł |
Opona Kumho 265/60R18 WINTERCRAFT WS71 SUV 114H XL - opony terenowe 223031 | 569 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →