Зимова шина Kumho WinterCraft WP52 185/65 R15 88T
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Kumho WinterCraft WP52 185/65 R15 88T 185/65 R15 88 H 185/65 R15 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho WinterCraft WP52 185/65 R15 88T
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GOMME PNEUMATICI KUMHO 185/65 R15 88T WINTERCRAFT WP52 2341623 | 374 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 185/65 R15 88T 4PR ) 2290623 | 270 zł |
Kumho WinterCraft WP52 (185/65 R15 88T) 2341623 | 292 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 185/65 R15 88T 4PR ) | 300 zł |
Kumho WinterCraft WP52 (185/65 R15 88T) 2290623 | 261 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 185/65 R15 88T 4PR ) 2341623 | 297 zł |
Відеоогляди
Модификації Kumho WinterCraft WP52 185/65 R15 88T
Ціни на Kumho WinterCraft WP52 185/65 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WP52 185/65 R15 88H | від 293 zł | 5 пропозицій | ||
Kumho WinterCraft WP52 185/65 R15 88T | від 261 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →