Зимова шина Firestone Winterhawk 4 185/65 R15 88T
Відео 2Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Firestone Winterhawk 4 185/65 R15 88T 185/65 R15 88 T 185/65 R15 92 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Winterhawk 4 185/65 R15 88T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Firestone 185/65R15 Winterhawk 4 88T - opony zimowe 18037 | 282 zł |
Firestone Winterhawk 4 (185/65 R15 88T) 18037 | 281 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 185/65 R15 88T EVc ) 18037 | 334 zł |
Відеоогляди
Модификації Firestone Winterhawk 4 185/65 R15 88T
Ціни на Firestone Winterhawk 4 185/65 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Firestone Winterhawk 4 185/65 R15 88T | від 281 zł | 3 пропозиції | ||
Firestone Winterhawk 4 185/65 R15 92T | від 323 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →