Зимова шина Kleber Krisalp HP3 185/65 R15 88T
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kleber Krisalp HP3 185/65 R15 88T 185/65 R15 88 T 185/65 R15 92 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Krisalp HP3 185/65 R15 88T
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE MICHELIN 255/60 R18 112V CROSSCLIMATE 2 SUV 665675 | 747 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 185/65 R15 88T ) 292073 | 558 zł |
Opona Kleber 185/65R15 Krisalp HP3 88T - opony zimowe 392811 | 263 zł |
Kleber Krisalp HP 3 (185/65 R15 88T) 392811 | 328 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 185/65 R15 88T ) | 332 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 185/65 R15 88T ) 392811 | 328 zł |
Kleber Krisalp HP 3 (185/65 R15 88T) 292073 | 627 zł |
Відеоогляди
Модификації Kleber Krisalp HP3 185/65 R15 88T
Ціни на Kleber Krisalp HP3 185/65 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Kleber Krisalp HP3 185/65 R15 88T | від 263 zł | 7 пропозицій | ||
Kleber Krisalp HP3 185/65 R15 92T | від 309 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →