Зимова шина Dunlop Winter Response 2 185/65 R15 88T
Відео 1Фото 3 |
Закрити
Шапка
Виберіть розмір шин
Dunlop Winter Response 2 185/65 R15 88T 185/65 R15 88 T 185/65 R15 92 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Winter Response 2 185/65 R15 88T
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Dunlop 185/65R15 SP WINTER RESPONSE 2 88T - opony zimowe 539033Opony do samochodów osobowych produkowane przez firmę Dunlop. Dunlop 185/65R15 SP WINTER RESPONSE 2 88T charakteryzują się do... щеbrą jakością wykonania i bardzo dobrymi parametrami przyczepnośći. Szerokość opon Dunlop wynosi 185, ogumienie Dunlop 185/65R15 SP WINTER RESPONSE 2 88T montowane jest na felgę o średnicy 15 cal. Opony zimowe Dunlop to najlepszy wybór i atrakcyjna cena. Dostawa już od 2 szt. GRATIS. Hurtopony.plПоскаржитись | 289 zł |
Dunlop Winter Response 2 ( 185/65 R15 88T ) 539033Dunlop SP Winter Response 2 Zalety: Świetna przyczepność w zakrętach Niskie opory toczenia Znakomite prowadzenie na mokrej n... щеawierzchni Opona zimowa skonstruowana w celu utrzymania panowania nad pojazdem we wszystkich sytuacjach w trakcie jazdy podczas zimy. Model SP Winter Response jest oponą zimową, która oferuje przyczepność, lepszą kontrolę oraz ulepszone wartości reakcji podczas jazdy zimą w każdych warunkach.Opona zimowa, która prezentuje dwa rodzaje lameli, które współpracują aby zapewnić lepszą stabilność, trakcję oraz kontrolę. Wypustki na barkach opony zapewniają ciąg trakcji i hamowania podczas gdy wysoka amplituda ostrza umieszczonego w środku wskaźnika zwiększa trakcję oraz odporność na ześlizgiwanie się podczas jazdy w zimowych warunkach. Opona zimowa została oznaczona symbolami „M+S” zgodnie z dyrektywą rady 92/23/EWG z 31 marca dotyczącą opon, pojazdów mechanicznych i ich przyczep. Specjalny system osadzania obręczy. Wzmacnia połączenie opony z felgą, zwiększając precyzję prowadzenia. Analogicznie jak dłoń trzymająca kierownicę, połączenie to poprawia kontrolę nad pojazdem i zapewnia bardzo dużo informacji o drodze..Zalety Lepsze czucie drogi, większa stabilność i precyzja jazdy. Mieszanka krzemionkowa. Mieszanka bieżnika wywodząca się z bieżników opon sportowych, zapewnia bardzo dobrą przyczepność szczególnie na mokrych nawierzchniach i w niskich temperaturach.Z Oponytanio.plПоскаржитись | 309 zł |
Dunlop Winter Response 2 (185/65 R15 88T) 539033 | 289 zł |
Dunlop Winter Response 2 ( 185/65 R15 88T )Dunlop SP Winter Response 2 Zalety: Świetna przyczepność w zakrętach Niskie opory toczenia Znakomite prowadzenie na mokrej n... щеawierzchni Opona zimowa skonstruowana w celu utrzymania panowania nad pojazdem we wszystkich sytuacjach w trakcie jazdy podczas zimy. Model SP Winter Response jest oponą zimową, która oferuje przyczepność, lepszą kontrolę oraz ulepszone wartości reakcji podczas jazdy zimą w każdych warunkach.Opona zimowa, która prezentuje dwa rodzaje lameli, które współpracują aby zapewnić lepszą stabilność, trakcję oraz kontrolę. Wypustki na barkach opony zapewniają ciąg trakcji i hamowania podczas gdy wysoka amplituda ostrza umieszczonego w środku wskaźnika zwiększa trakcję oraz odporność na ześlizgiwanie się podczas jazdy w zimowych warunkach. Opona zimowa została oznaczona symbolami „M+S” zgodnie z dyrektywą rady 92/23/EWG z 31 marca dotyczącą opon, pojazdów mechanicznych i ich przyczep. Specjalny system osadzania obręczy. Wzmacnia połączenie opony z felgą, zwiększając precyzję prowadzenia. Analogicznie jak dłoń trzymająca kierownicę, połączenie to poprawia kontrolę nad pojazdem i zapewnia bardzo dużo informacji o drodze..Zalety Lepsze czucie drogi, większa stabilność i precyzja jazdy. Mieszanka krzemionkowa. Mieszanka bieżnika wywodząca się z bieżników opon sportowych, zapewnia bardzo dobrą przyczepność szczególnie na mokrych nawierzchniach i w niskich temperaturach.Z Tirendo.plПоскаржитись | 646 zł |
Dunlop Winter Response 2 (185/65 R15 88T) 528967 | 632 zł |
Dunlop Winter Response 2 ( 185/65 R15 88T ) 528967Dunlop SP Winter Response 2 Zalety: Świetna przyczepność w zakrętach Niskie opory toczenia Znakomite prowadzenie na mokrej n... щеawierzchni Opona zimowa skonstruowana w celu utrzymania panowania nad pojazdem we wszystkich sytuacjach w trakcie jazdy podczas zimy. Model SP Winter Response jest oponą zimową, która oferuje przyczepność, lepszą kontrolę oraz ulepszone wartości reakcji podczas jazdy zimą w każdych warunkach.Opona zimowa, która prezentuje dwa rodzaje lameli, które współpracują aby zapewnić lepszą stabilność, trakcję oraz kontrolę. Wypustki na barkach opony zapewniają ciąg trakcji i hamowania podczas gdy wysoka amplituda ostrza umieszczonego w środku wskaźnika zwiększa trakcję oraz odporność na ześlizgiwanie się podczas jazdy w zimowych warunkach. Opona zimowa została oznaczona symbolami „M+S” zgodnie z dyrektywą rady 92/23/EWG z 31 marca dotyczącą opon, pojazdów mechanicznych i ich przyczep. Specjalny system osadzania obręczy. Wzmacnia połączenie opony z felgą, zwiększając precyzję prowadzenia. Analogicznie jak dłoń trzymająca kierownicę, połączenie to poprawia kontrolę nad pojazdem i zapewnia bardzo dużo informacji o drodze..Zalety Lepsze czucie drogi, większa stabilność i precyzja jazdy. Mieszanka krzemionkowa. Mieszanka bieżnika wywodząca się z bieżników opon sportowych, zapewnia bardzo dobrą przyczepność szczególnie na mokrych nawierzchniach i w niskich temperaturach.Z Oponytanio.plПоскаржитись | 639 zł |
Dunlop Winter Response 2 ( 185/65 R15 88T )Dunlop SP Winter Response 2 Zalety: Świetna przyczepność w zakrętach Niskie opory toczenia Znakomite prowadzenie na mokrej n... щеawierzchni Opona zimowa skonstruowana w celu utrzymania panowania nad pojazdem we wszystkich sytuacjach w trakcie jazdy podczas zimy. Model SP Winter Response jest oponą zimową, która oferuje przyczepność, lepszą kontrolę oraz ulepszone wartości reakcji podczas jazdy zimą w każdych warunkach.Opona zimowa, która prezentuje dwa rodzaje lameli, które współpracują aby zapewnić lepszą stabilność, trakcję oraz kontrolę. Wypustki na barkach opony zapewniają ciąg trakcji i hamowania podczas gdy wysoka amplituda ostrza umieszczonego w środku wskaźnika zwiększa trakcję oraz odporność na ześlizgiwanie się podczas jazdy w zimowych warunkach. Opona zimowa została oznaczona symbolami „M+S” zgodnie z dyrektywą rady 92/23/EWG z 31 marca dotyczącą opon, pojazdów mechanicznych i ich przyczep. Specjalny system osadzania obręczy. Wzmacnia połączenie opony z felgą, zwiększając precyzję prowadzenia. Analogicznie jak dłoń trzymająca kierownicę, połączenie to poprawia kontrolę nad pojazdem i zapewnia bardzo dużo informacji o drodze..Zalety Lepsze czucie drogi, większa stabilność i precyzja jazdy. Mieszanka krzemionkowa. Mieszanka bieżnika wywodząca się z bieżników opon sportowych, zapewnia bardzo dobrą przyczepność szczególnie na mokrych nawierzchniach i w niskich temperaturach.Z Tirendo.plПоскаржитись | 309 zł |
Відеоогляди
Модификації Dunlop Winter Response 2 185/65 R15 88T
Ціни на Dunlop Winter Response 2 185/65 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Dunlop Winter Response 2 185/65 R15 88T | від 289 zł | 7 пропозицій | ||
Dunlop Winter Response 2 185/65 R15 92T | від 358 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 301 zł
легкова / SUV, зимова, D, зчеплення -- клас B, шум 71 дБ, ТОП-3 в тестах
від 288 zł
легкова / SUV, зимова, D, зчеплення -- клас C, шум 70 дБ
від 306 zł
легкова / SUV, зимова, D, зчеплення -- клас C, шум 71 дБ
від 261 zł
легкова / SUV, зимова, D, зчеплення -- клас B, шум 71 дБ
від 281 zł
легкова / SUV, зимова, D, зчеплення -- клас B, шум 71 дБ