Літня шина Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91V
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91V
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
205/55VR16 klej TL DYNAXER HP4 DT1 MEI 22 91V E 3528708385818 | 281 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/55 R16 91V ) 303150 | 558 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 (205/55 R16 91V) 303150 | 627 zł |
Opona Kleber 205/55R16 Dynaxer HP4 91V - opony letnie 838581 | 289 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/55 R16 91V ) | 564 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91V
Ціни на Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91H | від 268 zł | 6 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91V | від 276 zł | 9 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91W | від 319 zł | 6 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94V | від 300 zł | 7 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94W | від 349 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →