Opona letnia Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91V
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91V
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
205/55VR16 klej TL DYNAXER HP4 DT1 MEI 22 91V E 3528708385818 | 281 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/55 R16 91V ) 303150 | 558 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 (205/55 R16 91V) 303150 | 627 zł |
Opona Kleber 205/55R16 Dynaxer HP4 91V - opony letnie 838581 | 289 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/55 R16 91V ) | 565 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91V
Ceny na Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91H | od 268 zł | 6 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91V | od 276 zł | 10 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91W | od 319 zł | 7 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94V | od 300 zł | 8 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94W | od 349 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →