Opona letnia Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94W
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94W
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/55 R16 94W XL ) 745887 | 628 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 (205/55 R16 94W) 745887 | 669 zł |
Opona Kleber 205/55R16 Dynaxer HP4 94W - opony letnie 36872 | 349 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/55 R16 94W XL ) | 636 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 (205/55 R16 94W) 036872 | 356 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/55 R16 94W XL ) | 363 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/55 R16 94W XL ) 036872 | 358 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94W
Ceny na Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94W |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91H | od 268 zł | 7 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91V | od 276 zł | 10 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91W | od 319 zł | 7 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94V | od 300 zł | 8 oferty | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94W | od 349 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →