Літня шина Debica Presto HP2 205/55 R16 91W
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Debica Presto HP2 205/55 R16 91W ТОП-5малошумна |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Presto HP2 205/55 R16 91W
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Debica PRESTO HP 2 205/55 R16 91W opony letnie GTAM T271768 bez felgi | 306 zł |
Debica Presto HP 2 (205/55 R16 91W) 542397 | 299 zł |
Debica Presto HP 2 ( 205/55 R16 91W ) | 319 zł |
Opona Dębica 205/55R16 PRESTO HP 2 91 W - opony letnie 542397 | 282 zł |
Debica Presto HP 2 ( 205/55 R16 91W ) 542397 | 319 zł |
Opona letnia DĘBICA PRESTO HP2 205/55R16 91W | 300 zł |
Відеоогляди
Модификації Debica Presto HP2 205/55 R16 91W
Ціни на Debica Presto HP2 205/55 R16 91W |
---|---|---|---|---|
Debica Presto HP2 205/55 R16 91H | від 269 zł | 5 пропозицій | ||
Debica Presto HP2 205/55 R16 91V | від 269 zł | 6 пропозицій | ||
Debica Presto HP2 205/55 R16 91W | від 282 zł | 7 пропозицій | ||
Debica Presto HP2 205/55 R16 94V | від 293 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →