Літня шина Debica Presto HP2 205/55 R16 91H
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Debica Presto HP2 205/55 R16 91H ТОП-5малошумна |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Presto HP2 205/55 R16 91H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Debica Presto HP 2 (205/55 R16 91H) 542395 | 269 zł |
Debica Presto HP 2 ( 205/55 R16 91H ) | 269 zł |
Debica Presto HP 2 ( 205/55 R16 91H ) 542395 | 269 zł |
Opona Dębica 205/55R16 PRESTO HP 2 91 H - opony letnie 542395 | 276 zł |
Відеоогляди
Модификації Debica Presto HP2 205/55 R16 91H
Ціни на Debica Presto HP2 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Debica Presto HP2 205/55 R16 91H | від 269 zł | 4 пропозиції | ||
Debica Presto HP2 205/55 R16 91V | від 269 zł | 6 пропозицій | ||
Debica Presto HP2 205/55 R16 91W | від 282 zł | 6 пропозицій | ||
Debica Presto HP2 205/55 R16 94V | від 293 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →