Літня шина Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91H 205/55 R16 91 H 205/55 R16 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N blue HD Plus ( 205/55 R16 91H 4PR ) 17496NXK | 340 zł |
Nexen N blue HD Plus (205/55 R16 91H) 17496NXK | 322 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 205/55 R16 91H 4PR ) | 343 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91H
Ціни на Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91H | від 322 zł | 3 пропозиції | ||
Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91V | від 265 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →