Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91H
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91H 205/55 R16 91 H 205/55 R16 91 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue HD Plus ( 205/55 R16 91H 4PR ) 17496NXK | 340 zł |
Nexen N blue HD Plus (205/55 R16 91H) 17496NXK | 322 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 205/55 R16 91H 4PR ) | 344 zł |
NEXEN 205/55R16 NBLUE HD PLUS 91H A C 71 B - Ekspresowa dostawa! ROK PRODU | 200 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91H
Ceny na Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91H | od 200 zł | 4 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91V | od 270 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →