Opona letnia Nexen N`Fera RU1 225/60 R18 100W
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Nexen N`Fera RU1 225/60 R18 100W 225/60 R18 100 W |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Kup Nexen N`Fera RU1 225/60 R18 100W
Nexen N Fera RU1 ( 225/60 ZR18 100W 4PR RPB ) 13054NXK | 533 zł |
Nexen N Fera RU1 (225/60 R18 100W) 13054NXK | 496 zł |
Nexen N Fera RU1 ( 225/60 ZR18 100W 4PR RPB ) | 560 zł |
Opona Nexen 225/60R18 N"FERA RU1 100 W - opony terenowe 13054 | 469 zł |
Roadstone N Fera RU1 (225/60 R18 100W) 13054RSK | 540 zł |
Wyprodukowana w Korei opona Nexen NFera RU1 jest oferowana na naszym rynku od 2014 roku w rozmiarach od R18 do R20. Dzięki temu może być stosowana w wielu różnych pojazdach z napędem na wszystkie koła. Producent prowadzi rozsądną politykę cenową, która pozwala modelowi NFera RU1 pozostać na szczycie sprzedaży, wśród opon średniego segmentu cenowego.
Przewidywane możliwości
Ze względu na asymetryczny bieżnik opony muszą zapewniać dobrą przyczepność na różnego rodzaju nawierzchniach. Jednocześnie wzór NFera RU1 jest zoptymalizowany w celu zwiększenia obszaru kontaktu i zmniejszenia hałasu. Deklarowane właściwości producent obiecuje nawet przy dużych prędkościach, ale jest bardziej odpowiednia dla miłośników spokojnej jazdy po mieście.
Rzeczywiste wskaźniki
Na suchym asfalcie opona wykazuje akceptowalne właściwości jezdne, a nawet ma pewien margines bezpieczeństwa. Nawet asfalt zalany wodą tylko nieznacznie pogarsza jej właściwości użytkowe. Ale gdy tylko błoto lub luźne podłoże znajdzie się pod kołem, charakterystyki nie wyglądają już tak różowo. W błocie czy po luźnym podłożu Nexen NFera RU1 ślizga się niemal bezradnie, dlatego lepiej nie wyjeżdżać na poważne bezdroża w takim „obuwiu”.
Modyfikacje Nexen N`Fera RU1 225/60 R18 100W
Ceny na Nexen N`Fera RU1 225/60 R18 100W |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera RU1 225/60 R18 100W | od 469 zł | 5 oferty |