Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91V 205/55 R16 91 H 205/55 R16 91 V |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Kup Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91V
Wszystkie ceny 19 →Nexen N blue HD Plus ( 205/55 R16 91V 4PR ) 16377NXK | 272 zł |
Nexen N blue HD Plus (205/55 R16 91V) 14838NXK | 524 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 205/55 R16 91V 4PR ) | 275 zł |
4x Opony Letnie 205/55R16 Nexen Nblue Hd Plus 91V | 964 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 205/55 R16 91V 4PR ) 16698NX | 430 zł |
Opona południowokoreańskiej „rasy” Nexen Nblue HD Plus zaliczana jest do strażników „zielonych” opon samochodowych w trosce o środowisko. Model charakteryzuje się zmniejszonym tarciem ślizgowym, co skutkuje zmniejszoną emisją spalin i zużyciem paliwa przez pojazd.
Asymetryczna konstrukcja
Wzór bieżnika modelu posiada asymetryczny „rysunek”. Jego wewnętrzna część zapewnia odprowadzanie wody i zmniejsza ryzyko aquaplaningu, podczas gdy część zewnętrzna jest wsparta na mocnych barkach i zapewnia niezbędną sztywność do manewrowania. Trzy usztywniające żebra w centralnej strefie bieżnika odpowiadają za stabilność kierunkową samochodu przy dużych prędkościach.
Stabilność ponad wszystko
Stabilność właściwości przyczepności opony wynika ze zwiększonej zawartości krzemionki w składzie mieszanki gumowej. I chociaż mieszanka gumy w modelu stała się sztywniejsza niż w Nexen Nblue HD bez oznaczenia „Plus”, opona jest bardzo miękka w ruchu. Czasami nawet zbyt, dlatego przy ostrych zakrętach staje się niestabilna.
złoty środek
Stalowe warstwy usztywniające opony są wzmocniony dodatkowym kordem. Osnowa o dużej wytrzymałości nie pozwala oponie odkształcać się podczas toczenia, co zapewnia jej doskonałą stabilność na drodze. Model zasługuje na szczególne uznanie za długi przebieg i jednolite zużycie bieżnika. W mocnym segmencie średnich opon letnich Nexen Nblue HD Plus zajmuje dokładnie „złoty środek”.
Modyfikacje Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91V
Ceny na Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91H | od 200 zł | 4 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 205/55 R16 91V | od 270 zł | 20 oferty |