Літня шина Maxxis Premitra HP5 205/55 R16 91V
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Premitra HP5 205/55 R16 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Premitra HP5 205/55 R16 91V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Maxxis Premitra 5 (205/55 R16 91V) 42303782 | 293 zł |
Maxxis Premitra 5 ( 205/55 R16 91V ) | 307 zł |
Maxxis Premitra 5 ( 205/55 R16 91V ) 42303782 | 303 zł |
Відеоогляди
Модификації Maxxis Premitra HP5 205/55 R16 91V
Ціни на Maxxis Premitra HP5 205/55 R16 91V |
---|---|---|---|---|
Maxxis Premitra HP5 205/55 R16 91V | від 293 zł | 3 пропозиції | ||
Maxxis Premitra HP5 205/55 R16 91W | від 366 zł | 2 пропозиції | ||
Maxxis Premitra HP5 205/55 R16 94W | від 305 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →