Opona letnia Dunlop SP Sport BluResponse 205/55 R16 91H
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Dunlop SP Sport BluResponse 205/55 R16 91H |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dunlop 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dunlop.
Kup Dunlop SP Sport BluResponse 205/55 R16 91H
Wszystkie ceny 8 →Dunlop Sport BluResponse (205/55 R16 91H) 528461 | 393 zł |
Opona Dunlop 205/55R16 SP SPORT BLURESPONSE 91 H - opony letnie 528461 | 317 zł |
Dunlop Sport BluResponse ( 205/55 R16 91H ) 528461 | 371 zł |
Dunlop Sport BluResponse ( 205/55 R16 91H ) | 369 zł |
Opona letnia DUNLOP SP SPORT BLUERESPONSE 205/55R16 91H | 312 zł |
Biorąc pod uwagę cenę, Dunlop SP Sport BluResponse jest przedstawicielem swojej klasy. Opony letnie Dunlop SP oferujemy na naszym rynku w najpopularniejszych rozmiarach (R14-R17). Model ten, podobnie jak wiele innych, jest produkowany pod marką Dunlop w fabrykach Goodyear na całym świecie.
Znane korzenie
Model ten w czasie swojej obecności na rynku (od 2012 roku) wzbudził pewne zaufanie konsumentów. Renomowany producent obiecuje znakomite osiągi letniej opony SP Sport BluResponse. Specjalna mieszanka polimerowa w mieszance gumowej powinna znacznie poprawić przyczepność i sterowalność na mokrej nawierzchni.
Prawdziwe wskaźniki
Dunlop Sport BluResponse ma dobre właściwości hamowania na różnych nawierzchniach. Dzięki niskim oporom toczenia opona gwarantuje dobre sterowalność, ale nie powinna być postrzegana jako wyścigowa. W trybach krawędzi zachowanie jest niestabilne i jeśli jedziesz zbyt aktywnie, może dojść do utraty przyczepności opony. Z opinii użytkowników warto dodać niski poziom hałasu i dobre wskaźniki wydajności.
Modyfikacje Dunlop SP Sport BluResponse 205/55 R16 91H
Ceny na Dunlop SP Sport BluResponse 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Dunlop SP Sport BluResponse 205/55 R16 91H | od 312 zł | 8 oferty | ||
Dunlop SP Sport BluResponse 205/55 R16 91V | od 292 zł | 16 oferty | ||
Dunlop SP Sport BluResponse 205/55 R16 91W | od 358 zł | 4 oferty |