Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE HANKOOK 205/55 R16 91H K135 VENTUS PRIME 4 880856354536 | 332 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 205/55 R16 91H 4PR SBL ) 1029226 | 322 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (205/55 R16 91H) 1029270 | 372 zł |
Opona Hankook 205/55R16 VENTUS PRIME4 K135 91H - opony letnie 1029226 | 292 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 205/55 R16 91H 4PR SBL ) | 326 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H | od 287 zł | 11 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91V | od 262 zł | 14 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91W | od 307 zł | 11 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V | od 361 zł | 10 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94W | od 321 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →