Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE HANKOOK 205/55 R16 91H K135 VENTUS PRIME 4 880856354536 | 332 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 205/55 R16 91H 4PR SBL ) 1029226 | 322 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (205/55 R16 91H) 1029270 | 372 zł |
Opona Hankook 205/55R16 VENTUS PRIME4 K135 91H - opony letnie 1029226 | 292 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 205/55 R16 91H ) 1029270 | 373 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H | від 287 zł | 9 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91V | від 302 zł | 12 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91W | від 307 zł | 9 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V | від 361 zł | 8 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94W | від 323 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →