Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94W
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94W
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 205/55 R16 94W XL 4PR SBL ) 1029230 | 380 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (205/55 R16 94W) 1029230 | 374 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 205/55 R16 94W XL ) | 444 zł |
Opona Hankook 205/55R16 K135 Ventus Prime4 XL 94W - opony letnie 172409 | 323 zł |
Opony letnie 205/55R16 94W Ventus Prime4 K135 Hankook | 352 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94W
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H | від 287 zł | 9 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91V | від 262 zł | 12 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91W | від 307 zł | 9 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V | від 361 zł | 8 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94W | від 321 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →