Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HANKOOK VENTUS PRIME 4 K135 XL - 205/55R16 94V - opony letnie - C/A/69dB 1 | 466 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 205/55 R16 94V XL 4PR SBL ) 1029229 | 362 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (205/55 R16 94V) 1029273 | 405 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 205/55 R16 94V XL ) 1029273 | 404 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 205/55 R16 94V XL 4PR SBL ) 1029257 | 411 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (205/55 R16 94V) 1029257 | 411 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (205/55 R16 94V) 1029229 | 361 zł |
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H | від 287 zł | 9 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91V | від 302 zł | 8 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91W | від 307 zł | 7 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V | від 361 zł | 7 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94W | від 354 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →