Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HANKOOK VENTUS PRIME 4 K135 XL - 205/55R16 94V - opony letnie - C/A/69dB 1 | 466 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 205/55 R16 94V XL 4PR SBL ) 1029229 | 362 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (205/55 R16 94V) 1029273 | 405 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 205/55 R16 94V XL 4PR SBL ) | 367 zł |
Opony letnie 205/55R16 94V Ventus Prime4 K135 Hankook | 362 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H | od 287 zł | 11 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91V | od 262 zł | 14 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91W | od 307 zł | 11 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V | od 361 zł | 10 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94W | od 321 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →