Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91W
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91W
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 205/55 R16 91W 4PR SBL ) 1029228 | 361 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (205/55 R16 91W) 1029256 | 401 zł |
Opona Hankook 205/55R16 K135 Ventus Prime4 91W - opony letnie 172406 | 307 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 205/55 R16 91W 4PR SBL ) | 365 zł |
Opony letnie 205/55R16 91W Ventus Prime4 K135 Hankook | 332 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91W
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91H | od 287 zł | 12 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91V | od 262 zł | 15 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 91W | od 307 zł | 12 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V | od 361 zł | 11 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94W | od 321 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →