Opona letnia Hankook Ventus Prime3 K125 185/60 R15 88H
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime3 K125 185/60 R15 88H 185/60 R15 84 H 185/60 R15 88 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime3 K125 185/60 R15 88H
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 3 K125 (185/60 R15 88H) 1033096 | 346 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 185/60 R15 88H XL 4PR SBL ) | 350 zł |
Opona Hankook 185/60R15 Ventus Prime 3 K125 88H - opony letnie 1033096 | 315 zł |
Hankook Ventus Prime 3 K125 ( 185/60 R15 88H XL 4PR SBL ) 1033096 | 347 zł |
Opony letnie 185/60R15 88H Ventus Prime3 K125 Hankook 2024 | 325 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Ventus Prime3 K125 185/60 R15 88H
Ceny na Hankook Ventus Prime3 K125 185/60 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime3 K125 185/60 R15 84H | od 305 zł | 8 oferty | ||
Hankook Ventus Prime3 K125 185/60 R15 88H | od 315 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →