Opona letnia Hankook Ventus Prime2 K115 205/55 R16 91W
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime2 K115 205/55 R16 91W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime2 K115 205/55 R16 91W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 2 K115 (205/55 R16 91W) 1017451 | 401 zł |
Hankook Ventus Prime 2 K115 ( 205/55 R16 91W 4PR * SBL ) 1017451 | 409 zł |
Hankook Ventus Prime 2 K115 ( 205/55 R16 91W 4PR * SBL ) | 414 zł |
Modyfikacje Hankook Ventus Prime2 K115 205/55 R16 91W
Ceny na Hankook Ventus Prime2 K115 205/55 R16 91W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime2 K115 205/55 R16 91V | od 342 zł | 9 oferty | ||
Hankook Ventus Prime2 K115 205/55 R16 91W | od 401 zł | 3 oferty | ||
Hankook Ventus Prime2 K115 205/55 R16 91W BMW/Mini | od 367 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →