Літня шина Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 255/55 R18 109Y
Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 255/55 R18 109Y ТОП-5 |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 255/55 R18 109Y
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 255/55 R18 109Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 255/55 R18 105W | від 576 zł | 4 пропозиції | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 255/55 R18 105W Porsche | від 537 zł | 5 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 255/55 R18 109V | від 538 zł | 5 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 255/55 R18 109V Run Flat | від 624 zł | 5 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo2 SUV K117A 255/55 R18 109W | від 781 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо