Літня шина Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91W
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kleber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kleber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91W
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/55 R16 91W ) 961484 | 331 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 (205/55 R16 91W) 961484 | 329 zł |
Opona Kleber 205/55R16 DYNAXER HP4 DT1 91 W - opony letnie 961484 | 319 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/55 R16 91W ) | 636 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 ( 205/55 R16 91W ) 951489 | 629 zł |
Kleber Dynaxer HP 4 (205/55 R16 91W) 951489 | 711 zł |
Відеоогляди
Модификації Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91W
Ціни на Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91W |
---|---|---|---|---|
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91H | від 268 zł | 6 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91V | від 276 zł | 9 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 91W | від 319 zł | 6 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94V | від 300 zł | 7 пропозицій | ||
Kleber Dynaxer HP4 205/55 R16 94W | від 349 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →