Літня шина Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H
Відео 7Фото 10 |
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Barum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Barum.
Купити Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H
Усі ціни 6 →Barum Bravuris 5 HM - 205/55R16 91H - opona letnia 1540721000 | 279 zł |
Barum Bravuris 5HM (205/55 R16 91H) 15407210000 | 305 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 205/55 R16 91H EVc ) | 285 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 205/55 R16 91H EVc ) 15407210000 | 281 zł |
Opona Barum 205/55R16 BRAVURIS 5HM 91H - opony letnie 1540721 | 259 zł |
Opona letnia BARUM BRAVURIS 5 HM 205/55R16 91H | 245 zł |
Barum Bravuris 5HM – врівноважена літня шина з прицілом на тривалий експлуатаційний ресурс. За абревіатурою HM у повному імені моделі стоїть фраза High Mileage, яка дослівно перекладається з англійської як «великий пробіг».
Поліпшення за ключовими показниками
У розрізі попередника в особі Barum Bravuris 3HM покришка в рази покращила показники ходимості до стирання протектора. Також модель суттєво наростила рівень акустичного комфорту і стала краще протистояти акваплануванню. У формулу гумового коктейлю шини додали безліч функціональних полімерів, а однаковий розподіл тиску по всій площині контактної плями посприяло рівномірному зносу протектора.
Стабільність керування
У центрі уваги бігової доріжки автошини знаходиться тріо поздовжніх ребер жорсткості зі спеціальними активними насічками. Пліч-о-пліч з ними працюють закриті плечевини з конструкцією прорізів, що самоблокується. Гума чуйно реагує на кермові команди, показує надійне зчеплення та ефективне гальмування на мокрих дорогах. Втім, на сухому асфальті модель теж не підкачає – стабільність керування у неї на найвищому рівні.
Символ якості
За спиною чеської компанії Barum стоїть материнський концерн Continental AG, тож за якість шинної продукції переживати точно не доводиться. Найкраще підтвердження цього — високі призові місця Barum Bravuris 5HM за результатами всіляких незалежних тестів автогуми. Модель практично не має відверто слабких сторін, тому і є дуже ласим придбанням серед шин міцної середньої ланки.
Модификації Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H
Ціни на Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H | від 245 zł | 7 пропозицій | ||
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91V | від 257 zł | 8 пропозицій | ||
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91W | від 279 zł | 4 пропозиції | ||
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 94V | від 285 zł | 4 пропозиції |