Opona letnia Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H
Wideo 7Zdjęcia 10 |
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barum.
Kup Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H
Wszystkie ceny 9 →Barum Bravuris 5 HM - 205/55R16 91H - opona letnia 1540721000 | 279 zł |
Opona Barum 205/55R16 BRAVURIS 5HM 91H - opony letnie 1540721 | 259 zł |
Barum Bravuris 5HM (205/55 R16 91H) 15407210000 | 305 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 205/55 R16 91H EVc ) | 315 zł |
Barum Bravuris 5HM ( 205/55 R16 91H EVc ) 15407210000 | 312 zł |
Barum Bravuris 5HM to zrównoważona opona letnia z myślą o długiej żywotności. Za skrótem HM w pełnej nazwie modelu kryje się zwrot High Mileage, który dosłownie tłumaczy się z angielskiego jako „duży przebieg”.
Kluczowe ulepszenia wydajności
W porównaniu do poprzednika w obliczu Barum Bravuris 3HM, opona znacznie poprawiła przebieg przed ścieraniem bieżnika. Ponadto model znacznie zwiększył poziom komfortu akustycznego i stał się bardziej odporny na aquaplaning. Do formuły „gumowego koktajlu” opony dodano wiele polimerów funkcjonalnych, a jednakowe rozłożenie nacisku na całej płaszczyźnie powierzchni styku przyczyniło się do równomiernego zużycia bieżnika.
Kontroluj stabilność
W centrum uwagi bieżnika opony znajdują się trzy podłużne usztywniacze ze specjalnymi aktywnymi nacięciami. Zamknięte ramiona współpracują z nimi, z samoblokującym się gniazdem. Guma jest wrażliwa na polecenia kierowania, wykazuje niezawodną przyczepność i skuteczne hamowanie na mokrej nawierzchni. Jednak na suchej nawierzchni model również nie zawodzi - jego stabilność prowadzenia stoi na najwyższym poziomie.
Znak jakości
Za plecami czeskiej firmy Barum stoi macierzysty koncern Continental AG, więc zdecydowanie nie musisz się martwić o jakość produktów oponiarskich. Najlepszym tego potwierdzeniem są wysokie oceny opon Barum Bravuris 5HM według wyników różnych niezależnych testów opon. Model praktycznie nie ma szczerze mówiąc słabych stron, dlatego jest bardzo smacznym nabytkiem wśród opon o mocnym środkowym ogniwie.
Modyfikacje Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H
Ceny na Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91H | od 240 zł | 10 oferty | ||
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91V | od 257 zł | 9 oferty | ||
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 91W | od 279 zł | 5 oferty | ||
Barum Bravuris 5HM 205/55 R16 94V | od 285 zł | 6 oferty |