Літня шина Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91H
Відео 8Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza T005 (205/55 R16 91H) 10169 | 400 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 205/55 R16 91H ) | 407 zł |
Bridgestone Turanza T005 ( 205/55 R16 91H ) 10169 | 402 zł |
Opona Bridgestone 205/55R16 TURANZA T005 91H - opony letnie 10169 | 346 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91H
Ціни на Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91H | від 346 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91V | від 347 zł | 10 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91V Audi | від 382 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W | від 374 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Audi | від 388 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W BMW/Mini | від 388 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat | від 466 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V | від 427 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94V Audi | від 595 zł | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 94W | від 477 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →