Літня шина Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91H
Відео 1Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91H 205/55 R16 91 H 205/55 R16 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona letnia Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91 H 3130340000 | 615 zł |
Continental PremiumContact 7 (205/55 R16 91H) 03130340000 | 432 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 205/55 R16 91H EVc ) | 461 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 205/55 R16 91H EVc ) 03130340000 | 456 zł |
Opona Continental 205/55R16 PremiumContact 7 91H - opony letnie 313034 | 383 zł |
Opony letnie 205/55R16 91H PremiumContact 7 Continental 2024 | 393 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91H
Ціни на Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91H | від 383 zł | 6 пропозицій | ||
Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91V | від 329 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →