Opona letnia Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91H
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Wybierz rozmiar opony
Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91H 205/55 R16 91 H 205/55 R16 91 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona letnia Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91 H 3130340000 | 615 zł |
Continental PremiumContact 7 (205/55 R16 91H) 03130340000 | 432 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 205/55 R16 91H EVc ) | 462 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 205/55 R16 91H EVc ) 03130340000 | 455 zł |
Opona Continental 205/55R16 PremiumContact 7 91H - opony letnie 313034 | 383 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91H
Ceny na Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91H | od 383 zł | 5 oferty | ||
Continental PremiumContact 7 205/55 R16 91V | od 329 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →