Opona zimowa Continental IceContact 3 195/65 R15 95T
Zdjęcia 19 |
Wybierz rozmiar opony
Continental IceContact 3 195/65 R15 95T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental IceContact 3 195/65 R15 95T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental IceContact 3 (195/65 R15 95T) 03473670000 | 567 zł |
Continental IceContact 3 ( 195/65 R15 95T XL, z kolcami ) 03473670000 | 568 zł |
Continental IceContact 3 ( 195/65 R15 95T XL, z kolcami ) | 585 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →