Opona zimowa Pirelli Cinturato Winter 195/65 R15 91T
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato Winter 195/65 R15 91T 195/65 R15 91 T 195/65 R15 95 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato Winter 195/65 R15 91T
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Cinturato Winter ( 195/65 R15 91T ) 4042100 | 371 zł |
Pirelli Cinturato Winter (195/65 R15 91T) 4042100 | 374 zł |
Pirelli Cinturato Winter ( 195/65 R15 91T ) | 375 zł |
Opona Pirelli 195/65R15 CINTURATO WINTER (KS) 91T - opony zimowe 182008 | 356 zł |
Pirelli Cinturato Winter (195/65 R15 91T) 2687600 | 406 zł |
Pirelli Cinturato Winter ( 195/65 R15 91T ) | 307 zł |
Pirelli Cinturato Winter ( 195/65 R15 91T ) 2687600 | 301 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Cinturato Winter 195/65 R15 91T
Ceny na Pirelli Cinturato Winter 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato Winter 195/65 R15 91T | od 301 zł | 7 oferty | ||
Pirelli Cinturato Winter 195/65 R15 95T | od 505 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →