Зимова шина Pirelli Cinturato Winter 195/65 R15 91T
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato Winter 195/65 R15 91T 195/65 R15 91 T 195/65 R15 95 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato Winter 195/65 R15 91T
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Cinturato Winter ( 195/65 R15 91T ) 4042100 | 371 zł |
Pirelli Cinturato Winter (195/65 R15 91T) 4042100 | 374 zł |
Pirelli Cinturato Winter ( 195/65 R15 91T ) | 376 zł |
Opona Pirelli 195/65R15 CINTURATO WINTER (KS) 91T - opony zimowe 182008 | 356 zł |
Pirelli Cinturato Winter (195/65 R15 91T) 2687600 | 406 zł |
Pirelli Cinturato Winter ( 195/65 R15 91T ) | 307 zł |
Pirelli Cinturato Winter ( 195/65 R15 91T ) 2687600 | 301 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato Winter 195/65 R15 91T
Ціни на Pirelli Cinturato Winter 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato Winter 195/65 R15 91T | від 301 zł | 7 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato Winter 195/65 R15 95T | від 505 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →