Opona zimowa Kumho WinterCraft WP52 205/55 R16 91H
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft WP52 205/55 R16 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft WP52 205/55 R16 91H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho WinterCraft WP52 (205/55 R16 91H) 2290743 | 358 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 205/55 R16 91H 4PR ) | 392 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 205/55 R16 91H 4PR ) 2290743 | 472 zł |
Kumho WinterCraft WP52 (205/55 R16 91H) 2282103 | 385 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 205/55 R16 91H 4PR ) 2282103 | 387 zł |
Kumho WinterCraft WP52 ( 205/55 R16 91H 4PR ) | 478 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho WinterCraft WP52 205/55 R16 91H
Ceny na Kumho WinterCraft WP52 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WP52 205/55 R16 91H | od 358 zł | 6 oferty | ||
Kumho WinterCraft WP52 205/55 R16 91T | od 330 zł | 6 oferty | ||
Kumho WinterCraft WP52 205/55 R16 94H | od 577 zł | 3 oferty | ||
Kumho WinterCraft WP52 205/55 R16 94V | od 420 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →