Всесезонна шина Kumho Road Venture MT51 31/10,5 R15 109Q
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kumho Road Venture MT51 31/10,5 R15 109Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Road Venture MT51 31/10,5 R15 109Q
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kumho Road Venture MT51 (31x10.50/ R15 109Q) 2320923 | 904 zł |
Kumho Road Venture MT51 ( 31x10.50 R15 109Q 6PR, POR ) | 729 zł |
Kumho Road Venture MT51 ( 31x10.50 R15 109Q 6PR, POR ) 2168613 | 745 zł |
Opona Kumho 31X10.50 R15 ROAD VENTURE MT51 109Q - opony terenowe 2168613 | 583 zł |
Kumho Road Venture MT51 (31x10.50/ R15 109Q) 2168613 | 884 zł |
Kumho Road Venture MT51 ( 31x10.50 R15 109Q 6PR, POR ) | 769 zł |
Kumho Road Venture MT51 ( 31x10.50 R15 109Q 6PR, POR ) 2320923 | 720 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →