Літня шина Michelin Pilot Sport 4 225/65 R17 106V
Відео 18Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 4 225/65 R17 106V 225/65 R17 106 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 4 225/65 R17 106V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Pilot Sport 4 SUV (225/65 R17 106V) 419768 | 673 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 225/65 R17 106V XL ) 419768 | 718 zł |
Opona Michelin 225/65R17 PILOT SPORT 4 SUV XL 106V - opony terenowe 419768 | 619 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 225/65 R17 106V XL ) | 728 zł |
Opona 4x4 letnia MICHELIN Pilot Sport 4 SUV 225/65 R17 106V Darmowa dostaw | 632 zł |
Michelin PILOT SPORT 4 SUV 225/65R17 106V | 642 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 4 225/65 R17 106V
Ціни на Michelin Pilot Sport 4 225/65 R17 106V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 225/65 R17 106V | від 619 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →