Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W
Відео 2Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE MICHELIN 205/55 R16 91W PRIMACY 4 3528706550782 | 687 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 205/55 R16 91W ) 655078 | 489 zł |
Michelin Primacy 4+ (205/55 R16 91W) 655078 | 487 zł |
Opona Michelin 205/55R16 PRIMACY 4+ 91W - opony letnie 655078 | 459 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91H | від 422 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V | від 427 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W | від 459 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94H | від 540 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V | від 484 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →