Opona letnia Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W
Wideo 2Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE MICHELIN 205/55 R16 91W PRIMACY 4 3528706550782 | 677 zł |
Opona Michelin 205/55R16 PRIMACY 4+ 91W - opony letnie 655078 | 455 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 205/55 R16 91W ) 655078 | 492 zł |
Michelin Primacy 4+ (205/55 R16 91W) 655078 | 487 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 205/55 R16 91W ) | 496 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W
Ceny na Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91H | od 419 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91V | od 427 zł | 6 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 91W | od 455 zł | 5 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94H | od 543 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/55 R16 94V | od 484 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →