Літня шина Michelin Primacy 4 205/55 R16 91H
Відео 7Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 205/55 R16 91H |
|
Повне збереження властивостей по мірі зносу. Стійкість до аквапланування. Тривала ходимість. Індикація зносу.
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 205/55 R16 91H
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 4 (205/55 R16 91H) 920789 | 526 zł |
Michelin Primacy 4 ( 205/55 R16 91H ) | 509 zł |
Michelin Primacy 4 ( 205/55 R16 91H ) 012961 | 502 zł |
Opona Michelin 205/55R16 PRIMACY 4 S1 91H - opony letnie 12961 | 445 zł |
Opona letnia MICHELIN PRIMACY 4 205/55R16 91H FR S1 | 435 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 205/55 R16 91H
Ціни на Michelin Primacy 4 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 205/55 R16 91H | від 435 zł | 9 пропозицій | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 91W BMW/Mini | від 462 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94H | від 532 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94V | від 572 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94V Volvo | від 587 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →