Opona letnia Michelin Primacy 4 205/55 R16 91H
Wideo 6Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 205/55 R16 91H |
|
Całkowite zachowanie właściwości w miarę zużycia. Odporność na aquaplaning. Długi przebieg. Wskaźnik zużycia.
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 205/55 R16 91H
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Michelin 205/55R16 PRIMACY 4 S1 91H - opony letnie 12961 | 505 zł |
Michelin Primacy 4 (205/55 R16 91H) 920789 | 526 zł |
Michelin Primacy 4 ( 205/55 R16 91H ) | 500 zł |
Michelin Primacy 4 ( 205/55 R16 91H ) 012961 | 494 zł |
Michelin Primacy 4 (205/55 R16 91H) 012961 | 492 zł |
Michelin Primacy 4 ( 205/55 R16 91H ) | 525 zł |
Michelin Primacy 4 ( 205/55 R16 91H ) 920789 | 546 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 205/55 R16 91H
Ceny na Michelin Primacy 4 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 205/55 R16 91H | od 492 zł | 7 oferty | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 91W BMW/Mini | od 538 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94H | od 577 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94V | od 572 zł | 1 oferta | ||
Michelin Primacy 4 205/55 R16 94V Volvo | od 574 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →