Opona letnia Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 91Y
Wideo 18Zdjęcia 20 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 91Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 91Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport 4 (205/55 R16 91Y) 241181 | 522 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ( 205/55 ZR16 (91Y) ) | 516 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ( 205/55 ZR16 (91Y) ) 241181 | 509 zł |
Opona Michelin 205/55R16 PILOT SPORT 4 91Y - opony letnie 241181 | 443 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 91Y
Ceny na Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 91Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 91W | od 462 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 91Y | od 443 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Sport 4 205/55 R16 94Y | od 438 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →