Літня шина Michelin Primacy 3 205/55 R16 91W Run Flat
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 3 205/55 R16 91W Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 3 205/55 R16 91W Run Flat
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 3 ZP ( 205/55 R16 91W runflat ) 871732 | 589 zł |
Michelin Primacy 3 ZP (205/55 R16 91W) 871732 | 558 zł |
Opona Michelin 205/55R16 PRIMACY 3 ZP 91W - opony letnie 871732 | 507 zł |
Michelin Primacy 3 ZP ( 205/55 R16 91W runflat ) | 589 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 3 205/55 R16 91W Run Flat
Ціни на Michelin Primacy 3 205/55 R16 91W Run Flat |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 3 205/55 R16 91H Run Flat | від 574 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 205/55 R16 91V | від 500 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 205/55 R16 91V Run Flat | від 479 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 3 205/55 R16 91W Run Flat | від 507 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →