Зимова шина Pirelli Winter SottoZero 3 225/55 R18 102V
Відео 8Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero 3 225/55 R18 102V 225/55 R18 98 H 225/55 R18 102 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Winter SottoZero 3 225/55 R18 102V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 225/55 R18 102V XL AO ) 2763800 | 942 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 (225/55 R18 102V) 2763800 | 930 zł |
Pirelli Winter SottoZero 3 ( 225/55 R18 102V XL AO ) | 991 zł |
Pirelli Winter Sottozero 3 225/55R18 102V | 859 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero 3 225/55 R18 102V
Ціни на Pirelli Winter SottoZero 3 225/55 R18 102V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 225/55 R18 98H | від 795 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 225/55 R18 102V | від 859 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →