Зимова шина Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H
Відео 16Фото 52 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H 225/55 R18 102 H 225/55 R18 102 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE BRIDGESTONE 225/55 R18 102H BLIZZAK LM-005 MO XL 2775 | 952 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 225/55 R18 102H XL *, MO ) 22804 | 830 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (225/55 R18 102H) 22804 | 946 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 225/55 R18 102H XL *, MO ) | 840 zł |
Opona Bridgestone 225/55R18 LM005 102H XL X1 * - opony zimowe 22804 | 763 zł |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H
Ціни на Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H | від 763 zł | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102V | від 758 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →