Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H
Wideo 16Zdjęcia 52 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H 225/55 R18 102 H 225/55 R18 102 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE BRIDGESTONE 225/55 R18 102H BLIZZAK LM-005 MO XL 2775 | 952 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 225/55 R18 102H XL *, MO ) 22804 | 830 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 (225/55 R18 102H) 22804 | 946 zł |
Bridgestone Blizzak LM 005 ( 225/55 R18 102H XL *, MO ) | 840 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H
Ceny na Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102H | od 830 zł | 4 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM005 225/55 R18 102V | od 752 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →