Opona letnia Bridgestone Dueler H/L 400 245/50 R20 102V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Bridgestone Dueler H/L 400 245/50 R20 102V |
|
Opony klasy premium do pojazdów o dużej mocy z napędem na wszystkie koła. Potwierdzeniem wysokiego statusu modelu jest skrót H/L w rozszerzonej nazwie, który oznacza Highway/Luxury. Guma zaostrzona do poruszania się po gładkich, utwardzonych drogach z okazjonalnymi wypadami w lekki teren. Bieżnik opony wykonany jest w układzie kierunkowym z trzema podłużnymi usztywnieniami w środkowym segmencie bieżni.
Bloki bieżnika usiane są licznymi lamelami, których ostre krawędzie sprawiają, że Bridgestone Dueler H/L 400 245/50 R20 102V wytrwale trzyma się mokrej jezdni. Nawiasem mówiąc, na rynek amerykański model jest pozycjonowany jako model na każdą pogodę, ale pod względem właściwości jezdnych jest nadal modelem letnim. Masywne obszary barkowe bieżnika opony zapewniają samochodowi zwiększoną stabilność na zakrętach, a ich bliskość pomaga zredukować hałas toczenia. Model posiada również rozbudowany system drenażowy, składający się z czterech obwodowych kanałów oraz licznych poprzecznych rowków ustawionych pod ostrym kątem do kierunku jazdy. W rezultacie uzyskuje się zwiększoną odporność na aquaplaning.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Kup Bridgestone Dueler H/L 400 245/50 R20 102V
OPONY PNEUMATYCZNE BRIDGESTONE 245/50 R20 102V DUELER H/L D400 MS 3603604 | 1 086 zł |
Bridgestone Dueler H/L 400 (245/50 R20 102V) 3604 | 783 zł |
Bridgestone Dueler H/L 400 ( 245/50 R20 102V ) | 839 zł |
Bridgestone Dueler H/L 400 ( 245/50 R20 102V ) 3604 | 829 zł |
Opony letnie 245/50R20 102V Dueler H/L 400 Bridgestone | 685 zł |