Opona letnia Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R20 105V
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R20 105V 245/50 R20 105 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R20 105V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental PremiumContact 6 ( 245/50 R20 105V XL EVc ) 03121110000 | 1 191 zł |
Continental PremiumContact 6 (245/50 R20 105V) 03121110000 | 1 195 zł |
Opona Continental 245/50R20 PremiumContact 6 105V XL FR - opony letnie 312 | 1 083 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R20 105V
Ceny na Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R20 105V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 245/50 R20 105V | od 1 083 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →