Opona letnia Michelin Pilot Sport 4 245/50 R20 102V
Wideo 18Zdjęcia 20 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport 4 245/50 R20 102V 245/50 R20 102 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport 4 245/50 R20 102V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Michelin 245/50R20 PILOT SPORT 4 SUV FR 102V - opony terenowe 876384 | 1 106 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV (245/50 R20 102V) 876384 | 1 066 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 245/50 R20 102V ) | 1 081 zł |
Michelin Pilot Sport 4 SUV ( 245/50 R20 102V ) 876384 | 1 068 zł |
Opona osobowa letnia MICHELIN 245/50 R20 Pilot Sport 4 SUV 102V Darmowa do | 1 253 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Sport 4 245/50 R20 102V
Ceny na Michelin Pilot Sport 4 245/50 R20 102V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 245/50 R20 102V | od 1 066 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →