Літня шина Hankook Ventus S1 Evo3 K127 245/50 R20 105V
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 245/50 R20 105V 245/50 R20 105 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo3 K127 245/50 R20 105V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HANKOOK 245 50 R 20 105V XL K127A VENTS1EVO3SUV K127A XL | 965 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A ( 245/50 R20 105V XL 4PR SUV, SBL ) 1028174 | 924 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A (245/50 R20 105V) 1028174 | 916 zł |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127A ( 245/50 R20 105V XL 4PR SUV, SBL ) | 935 zł |
Opony letnie 245/50R20 105V Ventus S1 evo3 K127 Hankook 2022 | 843 zł |
Opony letnie 245/50R20 105V Ventus S1 evo3 K127 Hankook 2023 | 852 zł |
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo3 K127 245/50 R20 105V
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo3 K127 245/50 R20 105V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 245/50 R20 105V | від 843 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →